STREFA KLIENTA »    login: hasło:
Firma AMG Systemy Instalacyjne jest związana z branżą systemów mocowania rur instalacyjnych w budownictwie ogólnym oraz przemysłowym. Naszym odbiorcom oferujemy systemy zamocowania instalacji wodnych,kanalizacyjnych ,grzewczych,chłodniczych i wentylacyjnych. Do naszej podstawowej oferty należą szyny montażowe, profile montażowe, konsole, podpory , obejmy i uchwyty do rur.

Posiadamy w swojej ofercie zamocowania wykorzystywane w branży sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i elektrycznej. Oferujemy również systemowe i nietypowe mocowania wykonane na zlecenie inwestora, także według jego projektu. Nasza logistyka pozwala zapewnić szybką dostawę oraz terminowość realizacji zamówień. 

Firma AMG Systemy Instalacyjne dostosowuje ofertę sprzedaży do klienta uwzględniając specjalistyczne zamocowania w budownictwie jak kolki rozporowe do porothermu i płyt kartonowo gipsowych czy kotwy rozprężne tulejowe i segmentowe.

 Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach, aby nieustannie poszerzać wiedzę o produktach dostępnych na rynku, a przede wszystkim wprowadzanych nowościach. Dzięki temu możemy ciągle zwiększać nasz asortyment i zapewniać naszym klientom pełną obsługę w zakresie systemów mocowania.

Z wyrazami szacunku

 

ZarządAMG Systemy Instalacyjne sp. z.o.o.
ul. Bony 47H/20
02-496 Warszawa
email: biuro@amgsystemy.pl
tel. 608 164 507
www.amgsystemy.pl
Firma Produkty Dostawa Kontakt

Copyright © 2012 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Strony internetowe Be Perfect